Екскурсійні тури з Києва

Тури з Києва до Європи можуть включати в себе відвідування різної кількості країн. Підібрати оптимальні варіанти подорожі допоможуть наші кваліфіковані менеджери. Вам варто лише зателефонувати, написати або залишити заявку на підбір туру.

Телефонуйте: +38(044)222-80-06
Пишіть: voyagetravel.com.ua@gmail.com
Viber: 0689768840


Автобусні тури з Києва

Ми завжди готові забезпечити Вам самий незабутній відпочинок. Працюємо тільки з надійними партнерами. Кращі пропозиції та актуальні ціни на сайті. Для жителів і гостей Києва ми пропонуємо прямі автобусні поїздки за кордон на автобусах європейського рівня комфортності.

Екскурсійні тури – це прекрасна можливість недорого і в стислий термін подивитися відразу кілька країн Європи, відвідати головні туристичні міста та пам’ятки.

Тури з Києва до Чехії

Для любителів за мінімальний відрізок часу побачити якомога більше країн і ознайомитися з їх багатою спадщиною ми пропонуємо автобусні тури по Європі з Києва. Їх великою перевагою є те, що наші подорожі по Європі з Києва організовані таким чином, щоб за мінімальний період часу отримати максимальну користь.

Автобусні тури по Європі з Києва є оглядовими, і як правило, охоплюють найцікавіші пам’ятки різних країн. Автобусні поїздки з Києва по Європі особливо привабливі для людей з активною життєвою позицією.

Авіатури з Києва

СИНГАПУР | Екскурсійні тури з Києва в Сінгапур від Voyagetravel

Авіатури набагато комфортніші ніж автобусні тури, але дорожче. Вони дозволяють провести більше часу в подорожі, не втрачаючи часу на переїзди по Україні. Купивши авіатур з Києва – відразу ж потрапляєш в саме серце Європи і з головою поринаєш в приємну атмосферу затишних європейських вуличок, кафе і бульварів. Авіатури в Європу з Києва по вартості трохи дорожче, ніж автобусна поїздка, але комфорт і зручності того варті. Якщо хочеться присвятити подорож одному-єдиному місту мрії – авіатур з Києва найкращий вибір! Враження від цього будуть найяскравіші!

ПАНАМА | Екскурсійні тури з Києва в Панаму від Voyagetravel

Екскурсійні авіатури з Києва – це і чудовий Париж, і знамениті Прага, Будапешт, Відень, Стамбул, кожні з яких славляться вишуканими архітектурою і культурою. А ще авіатури – це і відпочинок на узбережжі моря. Забути про суєту великого міста в цьому приголомшливому світі сонця і моря – що може бути краще.