Екскурсійні тури в Єгипет | Комбінуйте пляжний відпочинок з екскурсійною програмою

туры в Египет / тури в ЄгипетТуризм в Єгипті

Туризм є однією з основних доходних статей Єгипту, тому держава всіляко сприяє розвитку цієї галузі. Інтенсивно будуються та модернізуються курортні комплекси на морському узбережжі, в містах-курортах Шарм-еш-Шейху, Хургаді і ін.

У Єгипті знаходяться пам’ятники різних епох і цивілізацій: давньоєгипетської, християнської (коптської), середньовічної арабської. Найбільш відвідувані визначні пам’ятки:

Єгипетські некрополі (піраміди Гізи і інші, Долина Царів і Цариць в Луксорі, гробниці знаті);
Храми фараонів, особливо в Луксорі і Абу-Сімбелі;
Пам’ятники Середньовіччя – Ісламський і Старий Каїр.
На Червоному і Середземному морях розташовані численні курорти для любителів дайвінгу, серфінгу і тому подібних захоплень.

Характерною особливістю єгипетського туризму є спілкування з місцевими жителями. Прийнята тут манера торгуватися дуже часто застає новачків зненацька. Однак, багато в чому це лише обов’язкова частина вистави, яка традиційно розігрується між продавцем і покупцем. Побачивши іноземця, місцеві торговці можуть істотно завищувати ціну, тому торгуватися рекомендується сміливо, з вигуками, демонстративними відходами та поверненнями. Слід також пам’ятати, що, як і в багатьох місцях скупчення туристів, на вулицях курортних міст є шахраї і кишенькові злодюжки, тому необхідно уважно стежити за цінностями. Йдете фотографувати – берете тільки фотоапарат, йдете щось купувати – беріть невелику суму грошей. У складних ситуаціях на допомогу туристам прийде спеціальна туристична поліція, куди слід звертатися для вирішення питань.

За даними статистики Всесвітньої туристської організації ООН (UNWTO) з міжнародного турпотоку в 2017 році Єгипет показав найбільше зростання туристичного потоку — 55,1 %.

Екскурсійні тури в Єгипет – Матеріал з Вікіпедії