Екскурсійні тури в Австрію – країну, яка вважається найбільш благополучною і комфортною серед держав, розташованих в Європі. Тут сприятлива екологія, та й пейзажі, розбавлені Альпами, вражають пишністю. Тому зовсім не дивно, за що так цінуються автобусні тури в Австрію з України.

тури в Австрію

Екскурсійні тури в АвстріюПРИЧИНИ ПОПУЛЯРНОСТІ АВТОБУСНИХ ТУРІВ У АВСТРІЮ

Варто розібратися, чому подібні подорожі популярні і затребувані: тури в Австрію

– у туристів з’являється можливість побачити велику кількість знаменитих пам’яток архітектури, познайомитися з традиціями та історією держави;
– зимовий тур в Австрію на автобусі з України – можливість відвідати найвідоміші гірськолижні курорти альпійських гір (тірольський Ішгль, Лех, Санкт-Актон та інші);
– відправитися в тур вартує і влітку, щоб гідно оцінити різноманітність природних ландшафтів, викупатися в численних озерах;
– організатори автобусних турів до Австрії пропонують різноманітні програми. Є пропозиції відправитися сюди на різдвяні канікули, відвідати романтичні австрійські міста у весільній подорожі. Або вибрати варіант з відвідуванням казкових середньовічних замків.
– Нарешті, вам не треба буде чекати, поки один літак прийме всіх пасажирів, що часто супроводжує численних туристів.
туры в Австрию / тури в Австрію

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ АВСТРІЮ У 2020 РОЦІ

Австрія – дуже цікава для допитливого любителя подорожей. Згідно з останніми соціологічними дослідженнями, більше половини австрійців щодня займаються спортом. Крім того, це єдина держава, яка не є членом НАТО. Обов’язково відвідайте найбільший місто Австрії – столицю Відень.

Що насамперед спадає на думку коли ми згадуємо про Австрію? Перш за все, ця країна відома тим, що тут народилися Моцарт, Шуберт та інші талановиті люди. Саме ними було складено знаменитий твір – “Віденський вальс”. У столиці розташовується найстаріше європейське колесо огляду.

Перш ніж вирушити в автобусний тур до Австрії, бажано ознайомитися з основними пам’ятками. Вас напевно вразить дивовижна природа і неповторні обриси цієї місцевості. До того ж звідси зовсім недалеко до інших столиць Європи – Берліна, Парижа, Праги, Будапешта та інших. Обов’язково побувайте в Австрії та поділіться враженнями з друзями і рідними людьми.

тури в Австрію 0/ 01.20