Тури в Австралію

Тури в Австралію

Унікальні тури в Австралію за оптимальними цінами. Знайомство з природою Австралії і приголомшливий пляжний відпочинок на узбережжі.

ПРОПОЗИЦІЇ ТУРОПЕРАТОРІВ:


Співдружність Австралії (англ. Commonwealth of Australia, — держава в Південній півкулі, що займає однойменний материк, острів Тасманія і кілька інших островів Індійського і Тихого океанів; є шостою державою за площею в світі.

Харбор Бридж – Тури в Австралію

Хоч скільки подорожуй по земній кулі, завжди знайдуться дивовижні місця, які можуть вразити в саме серце своєю красою і величчю. Залишається тільки милуватися, дивуватися і насолоджуватися розкішними горизонтами. Найзагадковішою і непередбачуваною країною вважається Австралія. Незвичайна країна, яка здатна здивувати навіть самого освіченого туриста. Привертають увагу мандрівників не тільки природні ландшафти і старовинна архітектура, країна в якій “все навпаки” притягує сюди мільйони туристів своїм унікальним годинним поясом і географічними особливостями.

Сіднейська опера – Тури з України в Австралію

Австралія – кришталева мрія будь-якого мандрівника Знайомство з Австралією всі туристи починають з Сіднея або Мельбурна.

Зверніть увагу на карколомні тури в Австралію.

На нашому сайті повна інформація про ціни, тури і відпочинок. Австралія чекає вас! Дешевий відпочинок в Австралії, путівки від агентств Києва, Львова, Вашого міста. Ціни на відпочинок в Австралії з Києва, онлайн замовлення турів. Корисна інформація, описи курортів, готелів, екскурсій.

Краща пам'ятка Австралії - сталевий красень Харбор Бридж

Унікальні тури в Австралію за оптимальними цінами. Знайомство з природою Австралії і приголомшливий пляжний відпочинок на узбережжі.

Вимовте вголос «тури до Австралії», і тут же на розум прийде екзотичний відпочинок, пов’язаний з яскравим калейдоскопом образів: аборигени, бумеранг, кенгуру, Великий Бар’єрний Риф, Оперний театр та ін. Саме тому туристи, які віддають перевагу екзотичним турам, дуже часто вибирають саме тури в Австралію.

тури в Австралію / Сіднейський ботанічний сад

Тури в Австралію 0/ 01.20