В Тури до Вірменії з України найкраще відправлятися з травня по червень і з вересня по жовтень. Це перехідні сезони – періоди, коли стоїть тепла і сонячна погода. Пляжний сезон на озері Севан триває з кінця червня по кінець серпня. Найкращий час для піших походів по горах – липень і серпень. Гірськолижний сезон триває з середини листопада до середини квітня.

Тури до Вірменії з України

Тури до Вірменії з України від voyagetravel

Тури до Вірменії від провідних туроператорів Укаїни:


Туризм у Вірменії

Основними туристичними центрами є Цахкадзор, Джермук, Арзні і Діліжан і ін. Міста Каджаран, Сісіан, Мегри. Вони відомі своїми мінеральними джерелами, схожими за складом на джерела в Карлових Варах в Чехії. Великою популярністю серед туристів користується також монастирський комплекс Гегард, язичницький храм Гарні. А також Нораванк, озеро Севан, руїни храму Звартноц, фортеця Амберд і Матенадаран.

Що потрібно обов’язково зробити в Вірменії?:

– Сфотографуватися на фоні легендарної вершини Арарату (і навіть розгледіти на ній залишки Ковчега).
– Захопитися прозорістю озера Севан.
– Здивуватися чорному лавашу і спробувати юшку з яловичого хвоста.
– А також продегустувати вірменський коньяк і відтепер визнавати тільки його.
– Віддати данину пам’яті Месропу Маштоцу і навчитися хоча б трохи читати по-вірменськи.
– Послухати дудук Дживан Гаспарян і, якщо пощастить, баритон Шарля Азнавура.
– Побачити найстаріший у світі вузликовий килим.
– Напитися з фонтанчика-пулпулака в Єревані, щоб обов’язково приїхати сюди знову.

За даними Мінекономіки в 2015 році у Вірменії діяло 186 зареєстрованих готелів. А також 337 об’єктів готельного господарства – мініготелів, мотелів, санаторіїв, хостелів, пансіонів, будинків відпочинку і туристичних таборів.
Туры в Армению из Украины / Тури до Вірменії з України

Пам’ятки Вірменії – Тури до Вірменії з України

Вірменія – країна, багата пам’ятками культури та природи, через що її називають «музеєм під відкритим небом». У Вірменії налічується понад 4 тисяч унікальних пам’яток. Серед них – пам’ятники дохристиянської доби: руїни урартських Еребуні, Тейшебаини, древніх вірменських столиць Армавіра, Арташата, елліністичний храм Геліоса Гарні і інші.

Особливо багата Вірменія пам’ятками, що відносяться до християнської архітектури. Це кафедральний собор в Вагаршапаті, монастирі Нораванк, Гегард. А також Хор Вирап, Гошаванк, Севанаванк, руїни древньої церкви Звартноц, кладовище хачкарів в Норадуз і багато інших. Серед пам’яток природи можна відзначити унікальне озеро Севан, водоспад в Джермуці, озера Парзена і Карі, скелі Хндзореск. І, звичайно ж, красивий і найрізноманітніших гірський ландшафт країни.

Пакетні тури до Вірменії / Авіатури / Тури до Вірменії з України 0/ 02.20