АВТОБУСНІ ТУРИ З КИЄВА В ЄВРОПУ

Кращі автобусні екскурсійні тури з Києва в Європу і ціни, які неодмінно здивують Вас!


Чому саме Вояжтревел?

  • Працюючи без посередників, компанія забезпечує оптимальну вартість послуги. Ще більше знизити ціну туру може тільки одноразове оформлення цілої групи.
  • Ми швидко підбираємо клієнту відповідні автобусні тури з Києва в Європу і вирішуємо всі проблеми, що виникають на будь-якому етапі подорожі;
  • З кожним клієнтом ми укладаємо офіційний договір, який гарантує виконання всіх зобов’язань компанії;
  • З нами ви отримаєте якісний відпочинок будь-якого формату;
  • Ми забезпечуємо першокласний європейський рівень сервісу на всіх етапах;
  • В нашій роботі немає місця ЧП.

автобусні тури в Європу з Києва

Дешеві автобусні тури по Європі

Найбільш популярний сьогодні вид екскурсійних поїздок в Європу з України – автобусні тури. Перш за все, це автобусні тури по Європі в Чехію, Іспанію, Францію, Італію та інші країни. Жителям України допоможе підібрати тур до Європи туристичне агентство Вояжтревел. Гарантуючи при цьому відмінне обслуговування, прийнятні ціни і великий вибір країн для відвідування.

Кращі автобусні тури в Європу з Києва, гарячі автобусні тури по Європі з Києва. Ціни, які неодмінно здивують Вас, екскурсійні поїздки в Європу цілий рік на найвищому рівні, НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ і %, грамотні менеджери, цікаві екскурсії, візова підтримка від voyagetravel.com.ua


ЕКСКУРСІЙНІ АВТОБУСНІ ТУРИ З КИЄВА

туры из Киева / тури з Києва

 

Назва говорить сама за себе. Вибравши даний напрямок для відпустки, Ви отримаєте яскраві і незабутні враження! Вашому погляду відкриються архітектурні стилі всіх епох від романського, готики, полум’яної готики до бароко, рококо і югенд стилю. А захоплюючі історії про переплетення династій, про боротьбу монархів і палацові інтриги тільки ще більш скрасять Ваше турне!

Кожен тур до Європи з Києва має свої неповторні родзинки і особливості

тури з Києва до Франції

Ви зможете доторкнутися до неповторної культури і таємничих легенд, дізнатися найважливіше про кожне місто і регіони, де побуваєте. Автобусні тури від ВОЯЖТРЕВЕЛ – це прекрасна можливість відкрити для себе нові горизонти подорожей, відвідати найцікавіші міста і визначні пам’ятки Європи, побачити якомога більше нового своїми очима!

Вас чекають переїзди на комфортабельних автобусах європейського класу, унікальні маршрути, розроблені і перевірені нашими співробітниками, захоплюючі екскурсії до чудових пам’яток. Вони дозволять Вам перейнятися самобутньою культурою, давньою історією та неповторним колоритом кожної країни.

Автобусні подорожі з Києва створені для тих, кому недостатньо відпочинку в готелях або на пляжах і рідкісних вилазок на огляд основних історичних пам’яток.

Кращі автобусні тури в Європу від туристичної компанії ВОЯЖТРЕВЕЛ

тури в Сербію з Києва

Гарячі тури з Києва в Європу, ціни, які неодмінно здивують Вас, екскурсійні поїздки в Європу цілий рік на найвищому рівні. НАЙВИГІДНІШІ ЦІНИ і %, грамотні менеджери, цікаві екскурсії, візова підтримка від туристичної компанії ВОЯЖТРЕВЕЛ

Автобусні подорожі з Києва

Для любителів за мінімальний відрізок часу побачити якомога більше країн і ознайомитися з їх багатою спадщиною ми пропонуємо автобусні тури по Європі з Києва. Їх великою перевагою є те, що екскурсії по Європі з Києва організовані таким чином, щоб за мінімальний період часу отримати максимальну користь.

Екскурсії є оглядовими, і як правило, охоплюють найцікавіші пам’ятки різних країн. Автобусні поїздки з Києва по Європі особливо привабливі для людей з активною життєвою позицією.

Телефонуйте: +38(044)222-80-06