Екскурсійні тури до Бельгії – це ідеальне рішення для тих туристів. Бельгія відрізняється високим рівнем туристичного сервісу. Тому будь-який мандрівник зможе легко знайти готель, який буде повністю відповідати таким характеристикам, як ціна і якість обслуговування.

Тури в Бельгію / туры в Бельгию

Екскурсійні тури до Бельгії від voyagetravel

Тури до Бельгії з Укаїни від провідних туроператорів:


Екскурсійні тури до Бельгії з України

Тури до Бельгії – це ідеальне рішення для тих туристів, хто мріє подивитися на прекрасно збережені середньовічні замки, побродити по вузьких вуличках Брюсселя. Місто має, по-справжньому, унікальну і дуже незвичайну архітектуру. І, звичайно ж, Ви повинні спробувати смачний бельгійський шоколад. Бельгія відрізняється високим рівнем туристичного сервісу. Тому будь-який мандрівник зможе легко знайти готель, який буде повністю відповідати таким характеристикам, як ціна і якість обслуговування.

Бельгія – невелике і затишне королівство, яке по праву пишається своєю багатою історією і культурою. Ця країна підкорює серця багатьох туристів своєю величною фламандської архітектурою. Ще вона відома прекрасними творами мистецтва знаменитих художників, смачною і ситною національною кухнею, і, звично ж, європейським жителям. Тут можна забути про суєту і проблеми і просто насолоджуватися життям разом зі спокійними бельгійськими жителями.

Тури до Бельгії

Де замовити тур до Бельгії з України?

Наша туристична компанія готова запропонувати клієнтам послуги з організації туристичних поїздок до Бельгії з України. Організовуючи нашим клієнтам тури в Брюссель або будь-який інший місто Бельгії, ми постараємося зробити все від себе залежне. Ми прагнемо, щоб наші клієнти змогли отримати якісний відпочинок, який має високий рівень сервісу. У процесі організації відпочинку в Бельгії ми співпрацюємо тільки з великими і надійними туроператорами. Тому маємо можливість пропонувати своїм клієнтам поїздки в Бельгію за найбільш вигідною вартістю тури до Бельгії.

Бельгія – де варто побувати?

В першу чергу варто побувати, звичайно, в столиці і культурному центрі Бельгії – Брюсселі. Головна площа міста Гранд-Плас є однією з найбільших і найкрасивіших площ у всьому світі. Її красою захоплювався навіть сам Віктор Гюго. На площі розташовані дві найважливіші пам’ятки міста – Брюссельська ратуша і Будинок короля. Кожен парний рік на площі Гранд-Плас споруджують величезне квіткове полотно, подивитися на яке приїжджає величезна кількість туристів. Недалеко від площі розташований своєрідний пам’ятник – знаменитий пісяючий хлопчик. Прогулюючись по місту, можна виявити також пісяючу дівчинку і пісяючу собаку. Взагалі Брюссель відрізняється наявністю великої кількості дуже незвичайних і дивовижних скульптур, на які варто подивитися.

Старовинні фламандські міста

Старовинні фламандські міста – Брюгге, Гент, Антверпен також представляють інтерес для туристів. Загалом, всі міста Бельгії наповнені особливою атмосферою рівноваги і спокою. Причому кожне з них має значущі пам’ятки архітектури і мистецтва. Так, наприклад, в Брюгге у вас буде можливість відвідати музей Сальвадора Далі, що прекрасно доповнить будь-яку подорож тури до Бельгії.

І, звичайно, ще одна приємна деталь полягає в місцевих кулінарних традиціях

Можна покуштувати ароматні бельгійські вафлі, що, безсумнівно, стане окремою яскравою подією під час перебування в країні. Також в якості сувенірів можна привезти друзям і знайомим справжній бельгійський шоколад. Якщо буде можливість самим скуштувати цієї солодощі, то, без сумніву, шоколад ви повезете не тільки в якості подарунків.

Автобусні тури в Європу / Авіатури / тури до Бельгії 0/ 02.20