Тури в Азербайджан із України. Азербайджан входить в першу десятку країн, де спостерігалося найсильніше зростання потоку відвідувачів в 2010-2016 роках. Крім того, Азербайджан посів перше місце (46,1%) серед найбільш швидко розвиваючих країн у сфері туризму.
Туры в Азербайджан / Тури в Азербайджан

Тури в Азербайджан від voyagetravel

Тури в Азербайджан від туроператорів України:Туризм в Азербайджані – галузь, яка стрімко розвивається в останні роки. Особливо інтенсивно розвивається лікувальний туризм. Щороку в Азербайджан приїжджає в якості туристів близько півтора мільйонів чоловік. В першу чергу це пов’язано з тим, що країна знаходиться між Європою і Азією. Також це пов’язано з тим що, з 11 існуючих кліматичних зон планети, 9 представлені на території країни, починаючи від субтропіків і закінчуючи високогірними альпійськими луками.

Туры в Азербайджан | Тури в Азербайджан

Для туристів, які відвідують Азербайджан організовуються екскурсійні тури з відвідуванням історичних пам’яток Шемахи, Ісмаїл, Баку, Шеки, Гаха, Губи, пляжні тури в Баку, Набрань, Худат, Хачмаз, Ленкорань, Астара і лікувальні тури і відпочинок на термальних водах в Массалія, нафталаном . Також популярний відпочинок на мінеральних водах в Гянджі.

Для розвитку гірського туризму створена інфраструктура з мережею п’ятизіркових готелів в Габалінської районі. А в 2011 році введено в експлуатацію сучасний гірськолижний курорт міжнародного класу біля підніжжя гори Шахдаг в Кусарском рай. В країні розташовано понад 130 музеїв.

Згідно з доповіддю, підготовленою Всесвітньою Радою Подорожей та Туризму, Азербайджан входить в першу десятку країн, де спостерігалося найсильніше зростання потоку відвідувачів в 2010-2016 роках. Крім того, Азербайджан посів перше місце (46,1%) серед найбільш швидко розвиваючих країн у сфері туризму.

Згідно Британському журналу Wanderlust Азербайджан посідає перше місце в рейтингу топ-5 країн за спрощеною системою отримання електронних віз.

Тури в Азербайджан – Матеріал з Вікіпедії

Пакетні тури в Азербайджан / Тури в Азербайджан 0/ 01.20