Тури в Албанію – Албанія просто створена для пляжного відпочинку, адже біля моря спека переноситься легко і практично залишається непоміченою. Морський бриз освіжає, а золотистий пісок на пляжах красується і душу.

Тури в Албанію / туры в Албанию

Екскурсійні тури в Албанію від voyagetravel

Тури до Албанії від туроператорів України:Тури до Албанії – чому варто їхати?

Тури в Албанію / туры в Албанию

Албанія – привітна і гостинна країна, вона завжди зустріне вас з розпростертими обіймами. У будь-який час року, в будь-якому місці і за будь-яких обставин тут вам, безсумнівно, будуть раді. Не знаєте як це – насолоджуватися прекрасним відпочинком? Відправляйтеся в Албанію негайно і відчуйте справжній смак моря і сонця.

Албанія – маленька гірська держава, яка за останні кілька років зарекомендувала себе в якості відмінною альтернативи традиційному пляжному відпочинку в Іспанії, Італії, Греції або Хорватії. Це безпечна, екзотична і гостинна країна, де чисті пляжі і води моря, а також непоганий сервіс додадуть всім вашим очікуванням.

Головні курорти Албанії – Дуррес, Влера і Саранда

Також є безліч маленьких населених пунктів вздовж усього узбережжя, тому варіантів для відпочинку – величезна кількість. На думку багатьох мандрівників, що побували в Албанії, найкрасивіше і чисте море – в південній частині країни, ближче до грецького кордону і острову Корфу. Також варто відзначити, що колір води сильно відрізняється: в північній частині країна омивається Адріатичним морем і вода має синій і блакитний колір, а південна – Іонічним, з водою лазурно-блакитного кольору.

Романтичні тури в Албанію

Чи приваблива для закоханих пар Албанія? Де краще відпочивати удвох? Ці питання часто мучать свідомість тих, хто хоче зробити приємний подарунок своїй другій половинці. Однозначно, романтичні подорожі в Албанії мають місце.

Де відпочити в Албанії взимку?

Туристичний сезон в Албанії триває досить довго: стартує він в травні, а закінчується тільки в вересні. Однак і в жовтні, і навіть в листопаді тут ще досить тепло. Якщо правильно підійти до вибору місця відпочинку, то можна навіть встигнути скупатися в морі. Що стосується зими, то і в цю пору року в Албанії кипить життя. Настає час СПА-курортів.

Відпочинок в Албанії влітку

Албанія – країна з м’яким середземноморським кліматом, літо тут спекотне і в міру сухе. Албанія просто створена для пляжного відпочинку, адже біля моря спека переноситься легко і практично залишається непоміченою. Морський бриз освіжає, а золотистий пісок на пляжах зігріває і тіло і душу.

Пакетні тури в Албанію / тури в Албанію 0/ 01.20