Саудовская Аравія відкрила для туристів перший культурний об’єкт

Влада Саудівської Аравії в рамках програми економічної реновації VISION 2030 відкрили перший культурний об'єкт для іноземних туристів

Саудовская Аравия VISION 2030

Влада Саудівської Аравії в рамках програми економічної реновації VISION 2030 відкрили перший культурний об’єкт для іноземних туристів. Це центр Аль Ул, який знаходиться за тисячу кілометрів від Ер-Ріяда. Головною визначною пам’яткою центру є стародавнє місто Мадаїн Саліх, який вважався другим за значимістю в Нобатейском держави. Його столиця, Петра в Йорданії, відома туристам з усього світу. Мадаїн Саліх є першим пам’ятником в Саудівській Аравії, включеним до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

У комплексі представлено більше 100 скельних поховань, прикрашених статуями і барельєфами. У майбутньому на території Аль-Ула з’явиться національний парк, який захистить природна спадщина і стане одним з провідних археологічних, культурних та історичних центрів Близького Сходу. Як відзначає місцева влада, Аль-Ул буде працювати сезонно, а кількість відвідувачів обмежать, щоб уникнути натовпів.

На даний момент Саудівська Аравія відкрита тільки для паломників. Туристичні візи для іноземних гостей поки видаються тільки учасникам великих заходів, в тому числі «Формули-1», фестивалю Winter at Tantora та інших.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

%d такие блоггеры, как: