У Бремені пройде танцювальний карнавал

У німецькому місті Бремен готуються до найбільшого в країні карнавалу

У німецькому місті Бремен готуються до найбільшого в країні карнавалу

Його головною особливістю є не тисячі учасників у святкових масках, а запальна бразильська музика і танець самба, пише портал Life PR.

Тридцять четвертий за рахунком бременський карнавал Bremer Karneval пройде 22 і 23 лютого. Під час свята на вулицях німецького міста зберуться сотні танцюристів самба з усієї країни. Ще 40 000 чоловік приїдуть в Бремен, щоб побачити запальні ходи своїми очима. Тема карнавалу в 2019 році «Примхи природи». Основні події карнавалу розгорнуться на площі Marktplatz. Крім того, розважальні програми пройдуть на Schildstrasse, Bernhardstrasse і Goetheplatz.

У перший день на глядачів чекає урочисте відкриття свята, дитячий карнавал, а також виступи танцювальних груп з ближнього і далекого зарубіжжя, які продемонструють свої костюми і спеціальні карнавальні програми. Фанатів самби також чекають в різних клубах в центрі міста. Кульмінація бременського свята очікує глядачів 23 лютого. У цей день по вулицях Старого міста під інтенсивні ритми самба, як і в Ріо-де-Жанейро, пройдуть тисячі танцюристів з 100 танцювальних груп, людей в барвистих масках і ходулістів з усієї Німеччини, а також з Нідерландів, Данії, Швейцарії та Великобританії. Глядачі зможуть побачити під час карнавальної ходи самих незвичайних міфічних істот.

Старт святкового open-air в 14:00. Завершиться концерт балом-маскарадом з незвичайним сценічним шоу і дискотекою в Культурному центрі Бремена.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

%d такие блоггеры, как: